Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Ślubna sesja w plenerze - kadry miłości

Każda Para Młoda chce uwiecznić jeden z najważniejszych momentów w swoim życiu w wyjątkowy sposób. Idealna sesja ślubna powinna pokazać prawdziwe emocje i szczere uczucia, dlatego zamiast studia fotograficznego, lepiej zdecydować się na sesję ślubną w plenerze w Kielcach. To z jednej strony pełna organizacja, a z drugiej spontaniczność, której nie kupisz za żadną cenę. Nie obawiajcie się niczego - pogody, oświetlenia, czy niespodziewanych sytuacji. Zaufajcie profesjonalistom, a wspólnymi siłami stworzymy niezapomniane kadry, które zrobią wrażenie nie tylko na Was, ale i Waszych bliskich.

Sesje ślubne w Kielcach - poznajmy się bliżej

Tak jak dzień Waszego ślubu, tak i dzień sesji powinien być wyłącznie Waszym dniem! Jako autorzy sesji ślubnych w Kielcach chcemy przede wszystkim poznać Waszą historię. Pierwsze spotkanie, spojrzenie, przyspieszone bicie serca. Nawet nie wiecie, jak te emocje wpływają na jakość zdjęć podczas sesji! Z tego względu tak ważne jest dla nas pierwsze spotkanie - bliżej się poznając, budujemy wzajemne zaufanie, co z kolei przekłada się na uzyskanie lepszego efektu. Bardzo ważne są też Wasze wizje i inspiracje, które z chęcią poznamy.

Pochmurne niebo też może być piękne!

W czasie sesji ślubnej musicie być po prostu sobą. Jako autorzy zdjęć ślubnych z Kielc oczekujemy przede wszystkim Waszej spontaniczności i naturalności. Większość z nas lubi mieć jednak wszystko pod kontrolą, bez niemiłych niespodzianek. W przypadku sesji plenerowych największą niewiadomą zawsze pozostaje pogoda. Nawet najbardziej optymistyczne prognozy mogą się nie sprawdzić i w jednej chwili może spać ulewny deszcz. Co wtedy? Bawcie się tym! Improwizacja w takim momencie zamiast minusem okaże się największym atutem. Deszcz np. przy lekko zachodzącym słońcu wygląda bardzo romantycznie.

Bądźcie dla siebie inspiracją

Szukając idealnego fotografa, zazwyczaj kierujemy się źródłami internetowymi lub opinią bliskich i przyjaciół. Pamiętajcie jednak, że to, co odpowiada innym, niekoniecznie musi spotkać się z Waszym uznaniem. Decydując się na współpracę z nami, możecie być pewni, że w stu procentach sprostamy Waszym oczekiwaniom. Ważne jest dla nas nawiązania przyjacielskiej relacji, bo wówczas obie strony będą czuły się swobodnie, bo przyniesie najlepsze efekty. Aby przekonać się o naszym podejściu do pracy, warto zerknąć na portfolio. Zapraszamy!

Wasze pomysły, nasza realizacja

Zarówno sesja ślubna, jak i narzeczeńska powinny być zgodne z Waszymi oczekiwaniami. Dlatego nam, jako fotografom z Kielc tak bardzo zależy, aby przy pierwszym spotkaniu poznać Wasze wizje, nawet te najbardziej szalone. Najważniejszy jest Wasz komfort, dlatego sesję można zorganizować nawet w Waszym domu czy mieszkaniu. Warto też skorzystać z naszych pomysłów i sugestii, ponieważ wiemy, jakie czynniki często decydują o doskonałym efekcie. Zadbamy o to, aby detale były dopieszczone, a całość nieprzekombinowana.