Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Iskierka zabłysła wśród gwiazd.

kategoria fotografia

Legendy głoszą, że za każdym razem, gdy poczęta zostaje nowa istota, na niebie pojawia się gwiazda, by obdarzyć Świat swoim blaskiem...

Iskierka zabłysła wśród gwiazd.

Kilka lat temu spotkaliśmy na naszej drodze Olę z Michałem, by wspólnie celebrować ich dzień Ślubu. Zaufanie i przyjaźń, jaką udało nam się zbudować przez te wszystkie lata, jest dla nas drogocennym skarbem. Los po raz kolejny ofiarował nam szansę wspólnych przeżyć, w ten wyjątkowy dla Nich czas wyczekiwania na rodzicielstwo.

Ciąża i pragnienie pierwszego, upragnionego dziecka jest momentem tak magicznym, że trudno oddać w słowach to, co dzieje się w sercach każdego z rodziców.

Kobiecy blask w tym czasie jest rzeczą zjawiskową. Wciąż przed oczami mamy tę piękną kobietę o nieprzeciętnej urodzie. Oczarował nas jej zniewalający spokój i łagodność. Udało nam się również uchwycić w jej spojrzeniu, matczyne wyczekiwanie na moment spotkania z wyśnioną córeczką - Oliwią. Już niedługo, jeszcze chwila i ta ciepła kobieta utuli w ramionach największe szczęście w swoim życiu. Dowód i owoc wspaniałej i szczerej miłości tych dwojga ludzi.

Aleksandra i Oliwka, teraz są jednością, przeżywają razem radości i smutki. Czują to samo. Stan błogosławiony jest zjawiskiem nieziemskim. Tych przeżyć nie da się opisać. Można je uwiecznić na fotografiach i sprawić, by zostały w pamięci na zawsze.

Rodzice - jedyne osoby na świecie,

które pokochały Cię, zanim Cię poznały.

Niech ten wyjątkowy czas, który przeżywacie będzie początkiem wspaniałej, rodzicielskiej drogi. To dla nas zaszczyt móc uczestniczyć w tak cennych, a zarazem intymnych chwilach dwojga kochających się ludzi.