Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

o nas

 

"ISTOTA WSPOMNIEŃ POLEGA NA TYM, ŻE NIC NIE PRZEMIJA..." Elias Canetti

 

Jesteśmy zgranym Zespołem, którego pasją jest film i fotografia. Lata doświadczenia nauczyły nas umiejętnie ukazywać to co najważniejsze, czyli Wasze emocje. Te uczucia dodają piękna i blasku każdemu ujęciu. To my Agnieszka i Arek, dwoje kochających się przyjaciół, którzy postanowili pójść za marzeniami i stworzyć coś, co daje nam pełnię szczęścia, jaką jest fotografowanie i filmowanie. Motywację i inspirację do działania dają nam nasze niesforne, ale jakże urokliwe dzieci.

 

ŻYCIE TO WSPOMNIENIA A MY UWIECZNIAMY WSZYSTKIE NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE W PEŁNEJ KRASIE 

 

Jesteśmy rodziną pełną energii, otwartą na ludzi i ich życiowe opowieści. Szukamy i łapiemy niezwykłe momenty Waszego życia. Chcemy obdarować Was czymś nieprzeciętnym. Zapisać i uwiecznić Waszą historię, która powracać będzie za każdym razem, gdy zapragniecie ponownie przeżyć chwile wzruszeń i radości. Stawiamy na osobowość drugiego człowieka, jego naturalność i spontaniczność. Chcemy poznać Wasze marzenia. Jesteśmy tu dla Was i zrobimy wszystko by naszymi zdjęciami oraz filmami poruszyć niejedno serce. 

 

ZAPRASZAMY DO NASZEGO ŚWIATA, W KTÓRYM GŁÓWNE ROLE TO EMOCJE.