Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

o nas

Studio Styl Kreatywna Fotografia i Film

Studio Styl - kilka słów o nas 

Studio Styl to zespół fotografów, dla których zatrzymywanie najważniejszych chwil z Waszego życia jest nie tylko codzienną pracą, ale i pasją. Zajmujemy się filmem i fotografią ślubną, która zarówno nam, jak i fotografowanym, świeżo upieczonym małżonkom przynosi naprawdę wiele radości. Przez wszystkie lata naszej działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które nauczyło nas dyskretnie fotografować ulotne chwile i emocje. Jednocześnie każdy kadr zawiera w sobie niezwykłą dawkę uczucia oraz Waszych indywidualności. Studio Styl to również nasza przyjaźń, przyjacielskie relacje dwóch osobowości, które wspólnie postanowiły pójść za swoimi marzeniami i stworzyć coś, co daje nam dawkę szczęścia i radości.


 

Uwieczniamy Wasze wspomnienia


 

Naszą niewątpliwą zaletą, oprócz artystycznego zmysłu, profesjonalizmu i otwartości na realizację każdego zlecenia, jest z pewnością także energia i chęć poznawania ludzi oraz ich indywidualnych opowieści. Każda z nich jest inna i wyjątkowa i pozwala nam stworzyć inną, bardzo osobistą historię. Podczas każdego reportażu, jak i filmu łapiemy niezwykłe momenty Waszego życia, które już się nie powtórzą. Poprzez naszą pracę chcemy obdarować Was czymś naprawdę nieprzeciętnym, zapisać i uwiecznić historię, do której każdego dnia można powracać. Dzięki temu możemy zapewnić Wam wciąż na nowo powracające chwile wzruszeń i radości. Stawiamy na naturalność, emocje i spontaniczność. To właśnie dzięki nim, nasze fotografie są tak wyjątkowe. 


 

Sesje i reportaże


 

Jakie usługi realizujemy dla Was w studio fotograficznym - Studio Styl? Są to sesje rodzinne, narzeczeńskie, ślubne, a także film ślubny, fotografia ślubna i inne, rodzinne uroczystości. Jeśli jesteście zainteresowani jedną z powyższych usług, skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy, gdzie określicie dokładnie, co z oferty naszego studia fotografii interesuje Was najbardziej.


 

Do każdego filmu, reportażu oraz sesji podchodzimy w sposób indywidualny i każde zlecenie jest dla nas równie ważne. Podczas naszej pracy zwracamy uwagę na szczegóły, ale jednocześnie nie aranżujemy konkretnych sytuacji. Staramy się jednak „spiąć” w całość wszystkie elementy tak, by sesja, czy też film jak najbardziej odzwierciedlały Was i Wasze osobowości. Przed umówieniem się na sesję np. narzeczeńską rozmawiamy z Wami, wspólnie wybieramy miejsce sesji (na przykład takie, które wywołuje u Was miłe wspomnienia), a także jej czas i stroje. Budujemy charakter sesji, aby była ona wyjątkowa i tylko Wasza. Bierzemy pod uwagę Wasze sugestie, ale też proponujemy pewne rozwiązania, które są już sprawdzone i które jednocześnie mogą przypaść Wam do gustu.


 

Filmy


 

Filmy ze ślubu i wesela są niezaprzeczalną pamiątką dla małżonków na wszystkie wspólne lata. Film może bawić i wzruszać, może też wywoływać łzy szczęścia i być utrzymany w Waszym klimacie, romantyczny i pełen emocji. To w dużej mierze właśnie od Was zależy, jaki będzie film, który dla Was przygotujemy. W przypadku filmowej realizacji ustalamy z Wami zarówno miejsce, jak i czas kręcenia filmu. Wspólnie omawiamy, czy są elementy, na które chcecie zwrócić szczególną uwagę, co Wam się podoba, a czego wolelibyście uniknąć. Opierając się na własnym doświadczeniu bardzo często sami opracowujemy koncepcję filmu, który będzie do Was maksymalnie dopasowany. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie, ale też kreatywni.