Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

blog

Voucher

Niemal w każdym domu znajdziemy ramki ze zdjęciami.

czytaj dalej

Olga i Daniel

OLGA & DANIEL – ŚLUB MIĘDZYNARODOWY – WESELE WIELOKULTUROWE

PROFESJONALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA KIELCE

Nie często w naszej fotograficznej historii zawodowej, trafia się okazja wzięcia udziału w Ceremonii Ślubnej, która łączy nie tylko serca, ale i odmienne kultury. Tym razem uwieczniliśmy na fotografiach ślubnych związek międzynarodowy. Mieszkańcy słonecznej Portugalii, w których uszach już od najmłodszych lat rozbrzmiewa sentymentalna melodia Fado, doświadczyli polskiej muzyki, tradycji i rytuałów.

Pogoda była przepiękna. Delikatny powiew ciepłego wiatru. Słońce nieśmiało przebijało się zza liści drzew i konarów tworząc niepowtarzalną, romantyczną atmosferę. Klimat idealny na dzień ślubu i fotograficzną sesję ślubną.

efekty naszej pracy zobaczycie tutaj

Gosia + Rafał

,,Góry uczą smaku rzeczy prostych, takich, których nie doceniamy.”

Stanisław Biel

efekty naszej pracy zobaczycie tutaj

Magdalena + Tomasz

Są ludzie, w których obecności czujemy się tak swobodnie, jakbyśmy stanowili część ich rodzin. Magda i Tomek, którzy po raz kolejny zaprosili Nas do swojego życia, by uwiecznić ważne momenty, na długo zostaną w Naszych sercach, bo o tak szczerych uśmiechach i błysku w oczach trudno zapomnieć.

efekty naszej pracy zobaczycie tutaj

Justyna + Kamil

,,Ej, za krótko trwa godzina, niech się chwila ta zatrzyma, moim szczęściem chcę nakarmić calutki świat, zdziwiony tak…”

efekty naszej pracy zobaczycie tutaj