Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Gosia + Rafał

kategoria fotografia

,,Góry uczą smaku rzeczy prostych, takich, których nie doceniamy.”

Stanisław Biel

Gosia + Rafał

Plany i rozwaga pomagają w życiu zachować pewną dyscyplinę i uporządkowanie, ale to wiara w intuicję i odwaga, czynią Nas ludźmi szczęśliwymi. Wiemy to My i wiedzą to Gosia z Rafałem, którzy nie zważając na to, co może się wydarzyć i na to, co może się nie udać, podążyli za własnymi pragnieniami. Czasami z pozoru tak niewinna żółta parasolka, może odmienić nasz los...

To historia prawdziwej miłości ukryta w czeluściach tajemniczej mgły, która towarzyszyła Nam podczas sesji.

Salzkammergut legendarna kraina soli, a w jej samym sercu osada Hallstatt, tak niezwykła i pozostająca w sercu każdego, kto choć raz postawił na jej ziemi swoje stopy. Nie ma słów, które opiszą w pełni ten mistyczny klimat. Widoki, których tam doświadczysz, przeszywają człowieka na wskroś. Urokliwe, wąskie uliczki w otoczeniu pięknych domów z rosłymi pnączami drzew, przenoszą Nas do odległych krain baśni i legend. Hallstatt nazywane od setek lat słonym miastem, jest dosłownie wpasowany pomiędzy strome, urwiste stoki, a jeziorną taflę o nieskazitelnie przejrzystej barwie. Nie sposób przejść obok takiego zjawiska obojętnie, stoisz, patrzysz i ,,zatapiasz” myśli w boskim dziele. W tym wszystkim Oni - wtuleni w siebie, z niespotykaną głębią w oczach i bezgranicznym zaufaniem. Gosia odnalazła w tej cudownej krainie spokój ducha, a Rafał poczuł prawdziwą bliskość i wsparcie kochającej go kobiety. Od świtu do południa, na przekór wszystkim znakom na niebie i ziemi, zapowiadającym rychłe nadejście ulewnego deszczu, na obiektywie naszego aparatu nie pojawiła się ani jedna kropla. Cudowna jesienna aura i towarzyszące jej kolory, okazały się idealnym uzupełnieniem całego zdarzenia. Popołudnie pełne wrażeń i radosnych chwil przy wodospadzie, w deszczu, z magiczną żółtą parasolką w dłoniach, dały Nam wszystkim poczucie wolności i spojrzenie na świat tak zwyczajnie, tak po prostu, w małych rzeczach pokazując, że życie człowieka to cud, a szczera miłość między ludźmi to dzielenie się tym cudem.

Gosiu i Rafale dziękujemy za Wasz optymizm i wiarę w to, że razem można wszystko.