Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Olga i Daniel

kategoria fotografia

OLGA & DANIEL – ŚLUB MIĘDZYNARODOWY – WESELE WIELOKULTUROWE

PROFESJONALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA KIELCE

Nie często w naszej fotograficznej historii zawodowej, trafia się okazja wzięcia udziału w Ceremonii Ślubnej, która łączy nie tylko serca, ale i odmienne kultury. Tym razem uwieczniliśmy na fotografiach ślubnych związek międzynarodowy. Mieszkańcy słonecznej Portugalii, w których uszach już od najmłodszych lat rozbrzmiewa sentymentalna melodia Fado, doświadczyli polskiej muzyki, tradycji i rytuałów.

Pogoda była przepiękna. Delikatny powiew ciepłego wiatru. Słońce nieśmiało przebijało się zza liści drzew i konarów tworząc niepowtarzalną, romantyczną atmosferę. Klimat idealny na dzień ślubu i fotograficzną sesję ślubną.

Olga i Daniel

 

NAJTRUDNIEJSZY PIERWSZY KROK – OLGA & DANIEL PRZY OŁTARZU

ELEGANCKI ŚLUB NA ŁONIE NATURY

Są takie śluby w dorobku fotografa, kiedy już od pierwszego kontaktu z Młodą Parą wiesz, że to będzie niezapomniany dzień dla wszystkich zgromadzonych gości. Niewątpliwie to był jeden z tych właśnie momentów…

Długo zastanawialiśmy się, jak w zaledwie kilku słowach opisać Olgę i Daniela. Kobietę i mężczyznę, którzy obdarzyli nas zaufaniem, powierzając ważne zadanie do wykonania. Pogodni, wciąż uśmiechnięci, zarażający otoczenie swoją energią i radością. Ich oczy są wyrazem głębokiej empatii i otwartości do ludzi i to naprawdę się czuje. W kontakcie z takimi osobowościami dzieje się coś magicznego. Fotografie ślubne, które powstają tego dnia, nie są bowiem zwykłym cyfrowym utrwaleniem obrazu. Ich piękno tkwi w prostocie, za którą kryje się głębia dusz i niczym nieskalana miłość. Tak właśnie zapamiętamy ten ślub cywilny w Majdanie Królewskim. Słowiańska uroda Olgi, przepięknie upięte włosy i niebiański wzór sukni ślubnej. To wszystko idealnie współgrało z bielą, pudrowym różem i zielenią otaczającą Państwa Młodych i gości. Dało się odczuć jedność i harmonię z naturą. Niewinność, szczerość i poczucie spełnienia – to właśnie wyczytaliśmy na twarzach zakochanych.

WESELE DO BIAŁEGO RANA

WESELE W WERANDA PRZYJĘCIA - MAJDAN KRÓLEWSKI

Przyjęcie weselne odbyło się w urokliwym miejscu ,,Weranda przyjęcia” w Majdanie Królewskim. Każdy, kto w swoim życiu ceni sobie bliskość natury, jej delikatność i estetykę będzie po prostu zachwycony tą przestrzenią. Patrząc na każdy starannie wykończony element wystroju, dbałość o harmonię kolorów i nietuzinkowy styl można być pewnym, że właściciele tego magicznego królestwa, włożyli całe swoje serce w jego stworzenie.

Wesele w Weranda Przyjęcia to był szał! Istny wulkan wielokulturowy, goście z całego Świata – Anglia, Irlandia, Grecja, Indie, a nawet Tanzania. Był grecki ,,Τοστ γάμου’’, portugalskie ,,Abençoe você’’ i tradycyjne ,,Gorzko! Gorzko!” w polskim stylu. Zadziwił nas fakt, że tego dnia przy stolikach można było usłyszeć różne języki świata. To było coś niezwykłego, pięknego, a jednocześnie bardzo wzruszającego. Dwoje zakochanych ludzi z odległych sobie krajów i kultur powiedziało sobie ,,TAK”. Od tego dnia tworzą wspólną polsko – portugalską rodzinę.

Nie sposób również pominąć klimatu muzycznego, który stanowił ważny element ceremonii weselnej. Z całym przekonaniem możemy powiedzieć, że DJ Retro to nie tylko utalentowany muzyk, ale również świetny wodzirej, w którego towarzystwie nie ma mowy o zbyt długim grzaniu weselnych krzeseł.

 

Podsumowując tak przepiękne wydarzenia, czesto brakuje nam słów. ,,All You need is love. Love is all You need!” to z pozoru proste i oczywiste wyznanie dobrze wszystkim znanej piosenki. Ale przykład Olgi i Daniela pokazuje, że do szczęścia rzeczywiście wystarczy nam tylko MIŁOŚĆ. Reszta to tylko jej uzupełnienie, szczegóły i przyjemne dodatki.

Z głębi serca dziękujemy Wam za możliwość uczestniczenia w tak ważnym dla Was dniu. Tej niezwykłej przygody nie zapomnimy nigdy. Nie mamy również wątpliwości, że bardzo często będziemy powracać myślami do wzruszających chwil, które udało nam się uwiecznić na fotografiach ślubnych.