Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Magdalena + Tomasz

kategoria video + photo

Są ludzie, w których obecności czujemy się tak swobodnie, jakbyśmy stanowili część ich rodzin. Magda i Tomek, którzy po raz kolejny zaprosili Nas do swojego życia, by uwiecznić ważne momenty, na długo zostaną w Naszych sercach, bo o tak szczerych uśmiechach i błysku w oczach trudno zapomnieć.

Magdalena + Tomasz

Przed ślubem spotkaliśmy się na sesji narzeczeńskiej w jakże magicznym miejscu „Żurawie Gniazdo” w Maleszowej, które bez reszty oczarowało każdego z Nas. Fotografie, które powstały tego dnia ukazały wszystko to, co najważniejsze i wszystko to, co prawdziwe: miłość...

W dniu Ceremonii Ślubnej byliśmy w gronie bliskich Nam osób, na których ślubach mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w przeszłości. Wcześniejsze doświadczenia sprawiły, że czas spędzony z Magdą i Tomkiem, ich rodziną i przyjaciółmi, był dla Nas czystą przyjemnością. Tego dnia ujrzeliśmy przepiękną kobietę, o delikatnych rysach i niespotykanym wdzięku, której urodę dopełniła zapierająca dech w piersiach suknia. Na widok swojej ukochanej, Tomek ubrany w niebieski garnitur z czerwoną muchą miał dumę w oczach, radość na ustach i gorącą miłości w sercu. Całe życie czekali na siebie, a tego dnia sen w końcu się ziścił, trzymali się za ręce, wtuleni w siebie zanurzali się w głębię swoich oczu. Co wtedy myśleli? Co czuli? Oni wiedzą...

Wesele to był jeden wielki szał i istny ogień na parkiecie do białego rana. Z takim zespołem, jak Axis Band, piorunującym oświetleniem i wyborowym towarzystwem nie mogło się nie udać. Całość tego niezwykłego wydarzenia dopełniła sesja ślubna, która odbyła się tuż po wschodzie słońca. Łąka i las położona na pograniczu Kielc, na jednej z najbardziej malowniczych rzek czarna Nida, dawały niesamowity nastrój i tajemniczość. Było romantycznie i tak intymnie, że chciałoby się tak trwać bez końca, jednak Oni wyruszyli swoją nową, nieznaną nikomu dotąd ścieżką, ich własnym torem kierowanym szczerą miłością.

Madziu i Tomku niech Wasze życie będzie bajką, a Wasza ogromna radość i siła miłości, poprowadzi Was do pełni szczęścia.

Dziękujemy, za wszystkie cenne chwile i zaufanie, którym Nas obdarzyliście.