Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Justyna + Kamil

kategoria video + photo

,,Ej, za krótko trwa godzina, niech się chwila ta zatrzyma, moim szczęściem chcę nakarmić calutki świat, zdziwiony tak…”

Justyna + Kamil

Udało się uchwycić przepiękne momenty, zatrzymać chwile, a ślub Justyny i Kamila na zawsze pozostanie w Naszej pamięci, bo widoki, które zobaczyliśmy i roztaczający się dookoła zapach miłości to niezapomniane przeżycia.

Zadanie nie było łatwe. Na widok XVIII wiecznego drewnianego kościółka p.w. Andrzeja Boboli, dech zaparło Nam w piersiach. Ekscytacja i podziw mieszała się z wielką obawą o to, czy i tym razem uda się stworzyć wyjątkowy reportaż. Wykorzystaliśmy ten niezwykły klimat miejsca, które od pokoleń nazywane jest magiczną ,,drewnianą perłą’’, jego przyciemnione światło, przedzierające się z małych parafialnych okiennic i ten zapach…tego nie oddadzą żadne słowa, ale uchwycone tego dnia obrazy są naprawdę jak żywe.

Całej Ceremonii Ślubnej, jak przystało na styl rustykalny, towarzyszyły ciepłe, naturalne barwy z koronkowymi dodatkami. Delikatność - to wyrażenie pasuje do Justyny, kobiety, która swoim blaskiem i przepiękną urodą, zachwyciła wszystkich zaproszonych gości. Ten żywy anioł stanął u boku Kamila, którego wyraz twarzy i spojrzenie mówiło jedno: To ta kobieta!

Wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia? Jest również pewien rodzaj niezwykłej relacji, która powstaje między fotografem a osobą, która pojawi się z pragnieniem uchwycenia pięknych chwil w swoim życiu. Ta iskra tak, jak wspomniana miłość, zapala się już od pierwszych słów, pierwszych gestów i spojrzeń. Wtedy fotograf wie i Oni wiedzą, że to będą zdjęcia z duszą. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości, że i tym razem zadziałały się czary.

Justyno i Kamilu dziękujemy za każdą minutę, którą mogliśmy spędzić w Waszej obecności, za każdy szczery uśmiech i ciepłe słowa.

Trwajcie w swojej nieskazitelnie czystej miłości na wieki.