Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Martyna + Tomasz

kategoria video + photo

Nasze oczy ponownie ujrzały szlacheckie tarnobrzeskie zabytki, a nasze serca zabiły mocniej na widok tej tajemniczej pary - Martyny i Tomka.

Martyna + Tomasz

Niemal tradycją stało się nasze uczestnictwo w ważnych momentach dla wielu członków tych dwóch rodzin i pomyśleć, że wszystko zaczęło się od pięknej historii Oli i Michała, która to zapoczątkowała ten niezwykły splot wydarzeń na przestrzeni lat...

Znów poczuliśmy się jak w domu, otoczeni przyjacielską atmosferą, w towarzystwie jakże bliskich nam osób. Zauroczeni przebiegiem sesji narzeczeńskiej z niecierpliwością czekaliśmy, aż tych dwoje powie sobie ,,Tak”. Nie myliliśmy się, ten ślub był bajeczny i niezapomniany, a ta majestatyczna atmosfera Zamku w Baranowie Sandomierskim i mistyczny nastrój kaplicy, przeniósł się na efekty naszej pracy. 

Nie zapomnimy widoku nieskazitelnie pięknego oblicza Panny Młodej wyłaniającej się z zabytkowego auta niczym królewska niewiasta, jej przenikliwego spojrzenia, spokoju ducha i ukrytej głębi, która poruszyła nas do granic możliwości.

Nie zapomnimy otwartości Pana Młodego, jego charyzmy i poczucia humoru, które sprawiło, że jego wybranka poczuła się w tym dniu pewnie i bezpiecznie w swojej roli.

Nie zapomnimy twarzy dobrze znanych nam ludzi, widok ich szczęścia jest najlepszym prezentem naszych działań.

Uwieńczeniem tych wyjątkowych momentów było klimatyczne przyjęcie i romantyczne chwile Państwa Młodych podczas sesji nad jeziorem. Tego dnia Bóg czuwał nad każdym szczegółem tej niezwykłej ceremonii, piękne bezchmurne niebo, iście złote promienie słońca, podkreślające blask bijący od pięknej Martyny. Otoczeni aurą miłości i wzajemnego zaufania zrobili kolejny krok do przodu. Co będzie dalej, jak zapisze się ich życie na kartach historii ich rodziny? Jedno jest pewne: będzie niezwykłe...

 

A wtedy On, spojrzał na Nią

A Ona, spojrzała na Niego

I poczuli bezgraniczną miłość

Na wskroś przeszywającą ich serca.

 

Nic ich już nie powstrzyma

I nic ich już nie rozdzieli

Szczęśliwi oboje w objęciach miłości

Wybrali to - co chcieli.

 

Martynko i Tomku - Dziękujemy!

To dla nas zaszczyt być częścią Waszej szczerej miłości.